Największy wróg ubezpieczycieli – kancelarie prawne, dzięki którym uzyskasz większe odszkodowanie

cropped-lawyers-1000803_1920.jpg

Towarzystwa ubezpieczeniowe mają bardzo duży powód do obaw. Na rynku pojawiły się wyspecjalizowane pod kontem odszkodowań kancelarie prawne, które z pełnym zaangażowaniem uzyskują swoim klientom zadośćuczynienie czy odszkodowanie w pełnej wysokości.

Istotnym faktem jest to, że kancelarie te żyją z prowizji od odszkodowań, a co za tym idzie kondycja ich biznesu zależy od skuteczności działań. Skuteczność w prowadzeniu spraw mają dość dużą bo sięgającą aż 80%.

Komu mogą pomagać?

Głównym celem ich działań jest pomoc osobą poszkodowanym, co większość z nich czyni z  największą starannością i rzetelnością. Oferta każdej kancelarii jest bogata i bardzo atrakcyjna. Pomagać mogą każdemu poszkodowanemu. Począwszy od osób starających się o zadośćuczynienie za śmierć bliskich przez zmagających się z uszkodzeniami ciała po tych, którzy doznali szkód majątkowych. W dodatku mogą zajmować się sprawami, które rozegrały się wiele lat wstecz – okres zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej wydłużył się z 10 do 20 lat. To wszystko powoduje, że co raz to więcej kancelarii przybywa na rynku, ale też silnie uderzają w działalność towarzystw ubezpieczeniowych.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s